引き合い
日本語
2893338ECW-F2565HA絵Panasonic
ECW-F2565HA
引き合い
在庫あり
100+
  • 部品型番
    ECW-F2565HA
  • 説明
    CAP FILM 5.6UF 3% 250VDC RADIAL
  • ECADモデル
  • 定格電圧 - DC
    250V
  • 定格電圧 - AC
  • 公差
    ±3%
  • サイズ/寸法
    0.937" L x 0.638" W (23.80mm x 16.20mm)
  • 他の名前
    ECWF2565HA
    P13730
  • 運転温度
    -40°C ~ 105°C
  • リード間隔
    0.787" (20.00mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ - 着席(最大)
    0.921" (23.40mm)
  • 詳細な説明
    5.6µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • キャパシタンス
    5.6µF