引き合い
日本語
JBXFC3G22MCSDSR
  • 部品型番
    JBXFC3G22MCSDSR
  • 説明
    CONN PLUG MALE 22POS GOLD CRIMP
  • ECADモデル
  • 定格電圧
    560V
  • 運転温度
    -40°C ~ 125°C
  • ポジション数
    22
  • 詳細な説明
    22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
  • 定格電流
    5.5A