引き合い
日本語
670213
JBXFC3G30MCSDSR
  • 部品型番
    JBXFC3G30MCSDSR
  • 説明
    CONN PLUG MALE 30POS GOLD CRIMP
  • ECADモデル
  • 定格電圧
    400V
  • 運転温度
    -40°C ~ 125°C
  • ポジション数
    30
  • 詳細な説明
    30 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
  • 定格電流
    3.5A