引き合い
日本語
4014963XADRP-30V絵JST
XADRP-30V
引き合い
在庫あり
5+
  • 部品型番
    XADRP-30V
  • 行間隔
    0.098" (2.50mm)
  • ピッチ
    0.098" (2.50mm)
  • 他の名前
    XADRP-30V(P)
    XADRP-30V-ND
    XADRP30VP
  • ポジション数
    30
  • 詳細な説明
    30 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.098" (2.50mm)