引き合い
日本語
XADRP-36V
引き合い
在庫あり
250+
  • 部品型番
    XADRP-36V
  • 説明
    CONN HOUSING XAD 36POS DL 2.5MM
  • 行間隔
    0.098" (2.50mm)
  • ピッチ
    0.098" (2.50mm)
  • ポジション数
    36
  • 詳細な説明
    36 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.098" (2.50mm)