引き合い
日本語
2319823XADRP-40V絵JST
XADRP-40V
引き合い
在庫あり
1+
  • 部品型番
    XADRP-40V
  • 説明
    CONN HOUSING XAD 40POS DL 2.5MM
  • 行間隔
    0.098" (2.50mm)
  • ピッチ
    0.098" (2.50mm)
  • 他の名前
    XADRP-40V-ND
    XADRP40V
  • ポジション数
    40
  • 詳細な説明
    40 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.098" (2.50mm)