引き合い
日本語
1059926MR8025M12B2-FSR絵Mechatronics
MR8025M12B2-FSR
  • 部品型番
    MR8025M12B2-FSR
  • 説明
    FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
  • ECADモデル
  • 25.00mm
  • 電圧 - 定格
    12VDC
  • 終了
    3 Wire Leads
  • 静圧
    0.210 in H2O (52.3 Pa)
  • サイズ/寸法
    Square - 80mm L x 80mm H
  • RPM
    3600 RPM
  • 運転温度
  • ノイズ
    38.1 dB(A)
  • 特徴
    Auto Restart, Locked Rotor Sensor
  • 定格電流
    0.220A